Kocice

Rea Nitoris*PL

Fantastyczna, bardzo poprawnie i dobrze zbudowana, z niesamowicie przyjacielskim i towarzyskim charakterem, o rozłożeniu koloru tzw. bicolour w odmianie barwnej niebieskiej z regularną bielą w kształcie odwróconej litery „V” na masce o oczach intensywnie niebieskich dużych i owalnych pełnych wdzięku i chęci do zabawy. Jej okrywa włosowa zadziwia każdego kto ją pogłascze swoją miekkością i delikatnością, a przy tym jest to okrywa, która nigdy się nie kołtuni ani nie filcuje czy mierzwi. Zawsze cicha, zawsze miła, a jednak w grupie jej pozycja jest znacząca. Potrafi ją utrzymać bez używania jakichkolwiek przejawów agresji czy siły.

IC Magic Nitoris*PL

Przepiękna kotka o idealnych predyspozycjach hodowlanych. Idealna budowa jej ciała połączona z niesamowicie przyjaznym charakterem czyni ją idealną przedstawicielką rasy Ragdoll. Jest znakomitą matką samodzielnie odchowującą swoje potomstwo. Lubi przesiadywać na kolanach i być w centrum uwagi.

GIC Uschi Nitoris*PL -

Piękna, wyjatkowo towarzyska i o wyjątkowej umiejętności okazywania swojego uwielbienia dla domowników. Prawdziwa arystokratka nie tylko w zachowaniu ale i z pochodzenia. Oprócz tego jest znakomitą, troskliwą i czułą matką dla swoich dzieci, które odchowuje samodzielnie bez potrzeby pomocy ze strony człowieka.

GIC Orijen Insamaty

Urzekająco piękna, gadatliwa i towarzyska koteczka pochodząca po ojcu z hodowli znakomitych kotów tej rasy Furreal. Zawsze prowadzi dość długie rozmowy z domownikami i zaprowadza dyscyplinę w kocim towarzstwie naszego domu, a przy tym bezkonfliktowa. Piękna a jednocześnie mądra i rozumna, bardzo kochająca ludzi i ciągle ma coś do powiedzenia, do skomentowania. Przy niej nie można się nudzić

????????????????????????????????????

ARYA Castillo Cat*PL

Koteczka w kolorze RAG n 04 (colourpoint seal mitted) o bardzo dobrym rodowodzie i znakomitym charakterze.